ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ

У власників бізнесу рано чи пізно виникає запитання: хто для компанії принесе більше користі — штатний юрист чи адвокатське бюро.

Особисто ми переконані, що команда фахівців швидше і якісніше вирішить поставлене перед нею завдання, ніж один спеціаліст.

Маємо кілька чітких аргументів, найголовніший з них — мотивація.

Аби стимулювати до роботи штатного юриста однієї лише заробітної плати недостатньо — потрібні додаткові витрати та заохочення. Водночас Адвокатське бюро Павла Шершньова мотивується у першу чергу прагненням зберегти та задовольнити свого клієнта.

Заробітна плата штатного юриста виплачується, незалежно від його успіхів, тоді як вартість правового супроводу від адвокатського бюро формується виключно за фактом наданих послуг.

Окрім того, знайти у компанію юриста, який розуміється на всіх правових питаннях практично неможливо: йому доведеться набувати досвід ціною помилок.

У той же час, залучаючи до співпраці адвокатське бюро, клієнт отримує цілий штат адвокатів, які є спеціалістами в різних галузях права.

Варто пам’ятати, що належне юридичне обслуговування дозволяє не лише надійно захистити бізнес, а й забезпечує стабільний розвиток та впевненість в завтрашньому дні.

У цьому сенсі юридичний супровід діяльності компанії саме групою адвокатів є оптимальною формою отримання правової підтримки як на початковому етапі становлення бізнесу, так і в умовах, коли певний успіх уже досягнутий.

Перерахуємо деякі вигоди:

постійний правовий супровід бізнес-діяльності дозволяє оперативно вирішувати завдання, що виникають. Передача супутніх бізнес-процесів на юридичне обслуговування дозволить направити зусилля на основну справу компанії;

витік інформації про компанію неможливий, адже законодавством гарантується адвокатська діяльність на принципі конфіденційності, порушення якого спричиняє негативні наслідки в першу чергу для адвокатського бюро;

адвокати Бюро Павла Шершньова обслуговують фірми, що спеціалізуються у різних сферах господарської діяльності, це дозволяє нам досконало розуміти всі правові питання і ефективно використовувати напрацьований досвід;

співробітники Бюро несуть персональну відповідальність за роботу, яку виконують згідно з договором та чинним законодавством;

коли масштаби бізнесу виростуть, його власнику не доведеться наймати більше працівників, нести витрати на їхнє навчання, обладнання робочих місць та платити додаткові податки, якщо він працюватиме з адвокатського бюро. У такому випадку варто буде лише переглянути вартість послуг і отримати бонуси у вигляді зменшення вартості тарифів на правове обслуговування.

За умов постійного супроводу клієнта найбільшу увагу Адвокатське бюро Павла Шершньова приділяє розробці комплексних заходів з безпеки клієнта та мінімізації ризиків виникнення проблемних ситуацій в бізнесі та повсякденному житті.

Водночас варіант короткострокової співпраці, тобто на час вирішення конкретного питання, також передбачається.

Адвокатське бюро “Павла Шершньова” професійно, оперативно та якісно надасть послуги, які зокрема включають:

супровід укладення будь-яких видів угод, включаючи, розробку типових договорів для компанії; складанням проектів договорів; правову експертизу договорів та контрактів, отриманих від контрагента; проведення переговорів або участь з представниками клієнта в переговорах під час підготовки угод, вирішенні протиріч з контрагентами, в тому числі, в зв’язку з невиконанням або неналежним виконанням умов договору; підготовку інформації для клієнта про наявність правових ризиків, пов’язаних з реалізацією положень договору в майбутньому та рекомендацій про мінімізацію таких ризиків;

консультування із застосування законодавства (в тому числі в режимі online) з питань діяльності клієнта, в тому числі, з господарських, договірних, розпорядчих, корпоративних, трудових питань, взаємодії з державним сектором тощо, та розробку рекомендацій щодо вдосконалення організації діяльності компанії відповідно до законодавства;

реалізацію окремих проектів для бізнесу або виконання окремих доручень в рамках проектів, якими займається компанія;

супровід корпоративних змін в компанії (зміни керівництва, видів діяльності, учасників, адреси);

врегулювання конфліктних ситуацій у досудовому порядку (медіація);

перевірку потенційних контрагентів на предмет їх надійності;

проведення правового аналізу діяльності компанії клієнта (due diligence) на предмет виявлення потенційних ризиків та способів їх уникнення;

аудит служби безпеки клієнта в частині “владнання” проблемних ситуацій з правоохоронними органами;

правовий супровід взаємовідносин з державними, контролюючими, регуляторними, фіскальними органами, органами місцевого самоврядування, державними організаціями, компаніями, в тому числі представництво інтересів клієнта в судах та перед державними органами, установами та організаціями, посадовими особами, юридичними та фізичними особами;

правову допомогу у вирішенні питань корпоративного права та управління;

підготовку будь-яких видів документів правового характеру від імені компанії клієнта для третіх осіб;

розробку внутрішньої документації компанії, в тому числі наказів, довідок, посадових інструкцій та інших;

консультації з кадрового документообігу компанії клієнта на основі чинного трудового законодавства;

впровадження режиму конфіденційності у компанії клієнта;

досудове та судове врегулювання спорів.

Перелік послуг, які пропонуються Адвокатським бюро Павла Шершньова не є повним, тож, в залежності від ситуації, що виникла, адвокати нададуть оперативну та професійну допомогу у вирішенні будь-яких правових питань діяльності клієнта.

Адвокатське бюро Павла Шершньова несе персональну відповідальність перед клієнтом за якість, оперативність, професіоналізм та дотримання професійних етичних норм.

Щомісячна вартість юридичного обслуговування залежить від потреб клієнта і встановлюється за домовленістю з ним, що дозволяє дотриматися балансу інтересів сторін.