ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Особистий адвокат – це не розкіш, а повсякденна потреба, така ж сама, як і наявність сімейного лікаря.

Ситуації, в яких необхідна допомога адвоката, виникають, як правило, раптово і зазвичай, часу на вибір спеціаліста немає, а налагодити стосунки із наспіх обраним досить важко. Це негативно відбивається на досягненні потрібного результату.

Спеціалісти Адвокатського бюро Павла Шершньова переконані, що наявність особистого адвоката свідчить про відповідальний підхід до життя, і пропонують свої послуги.

Для захисту прав клієнта та представництва його інтересів адвокати бюро:

вивчать матеріали справи;

нададуть юридичну консультацію;

розроблять стратегію поведінки клієнта у складній правовій ситуації;

підготують доказову базу, шляхом подання адвокатських запитів;

підготують позовні матеріали або заперечення на позов;

підготують заяви, клопотання, скарги, апеляційні та касаційні скарги;

візьмуть участь у судових засіданнях та допитах;

допоможуть виконати рішення суду.
Основними напрямками послуг Адвокатського бюро Павла Шершньова є:

Цивільне право:

правова допомога з питань укладання та виконання договорів, визнання угод недійсними; стягнення та оскаржування заборгованостей; відшкодування збитків; оскаржування іпотеки, застави, арешту та інших видів забезпечення виконання зобов’язань; примусове виконання договірних зобов’язань та оскаржування таких зобов’язань; захист права власності, користування нерухомістю та спори, що пов’язані з нею; вирішення питань у справах, що пов’язані з прокатом, винаймом (орендою) рухомого і нерухомого майна, спадщиною та даруванням.

Сімейне право:

допомога з питань, що виникають із шлюбних правовідносин, у справах про визнання шлюбу недійсним, розірвання шлюбу, в тому числі у справах про поділ майна подружжя, консультації з укладання шлюбних договорів.

Трудове право:

правова допомога у вирішенні питань зі стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої працівнику внаслідок порушення його трудових і соціальних гарантій і прав; стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації за невиплату або несвоєчасну виплату заробітної плати; стягнення компенсації за невикористану (або не надану) щорічну основну відпустку в повному обсязі, компенсації, передбаченої законом, при звільненні працівника у зв’язку з порушенням трудового законодавства; оскарження незаконного звільнення працівника і внесення зміни у запис про звільнення до трудової книжки працівника; стягнення компенсації за вимушений прогул, вчинений працівником внаслідок незаконного звільнення або порушення його трудових прав; стягнення з підприємства невиплачених соціальних гарантій і компенсацій передбачених колективним договором підприємства; стягнення компенсації за шкоду здоров’ю, завдану працівникові внаслідок порушення роботодавцем вимог законодавства про охорону праці.

Судова практика:

представництво та захист інтересів клієнта в цивільному, адміністративному судочинстві, у справах про адміністративні правопорушення.

Захист клієнта у кримінальному провадженні:

правова допомога клієнту у кримінальному провадженні, пов’язана із захистом інтересів клієнта на стадії досудового розслідування, судового розгляду, провадження в суді апеляційної та касаційної інстанції.

Обираючи Адвокатське бюро Павла Шершньова, клієнти можуть бути впевненими, що вчасно отримають якісну та кваліфіковану правову допомогу.
Вартість послуг бюро визначається у кожному випадку окремо. Для постійних клієнтів передбачені знижки.